Poszukiwany asystent projektanta instalacji sanitarnych i gazowniczych! Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym:

  • pełny etat

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów,
  • odpowiadanie na maile,
  • przekierowywanie połączeń telefonicznych,
  • obsługa programów AUTOCAD i KOORDYNATOR,
  • opracowywanie projektów,
  • spotkania z klientami w terenie

Wymagane umiejętności

  1. Wykształcenie wyższe: preferowane inżynier środowiska. (bądź student min. 4 roku studiów),
  2. Doświadczenie na podobnym stanowisku (stanowisko: Asystent projektanta instalacji sanitarnej i gazowniczej, doświadczenie: 2 lat),
  3. Prawo jazdy kat. B. (konieczna umiejętność prowadzenia samochodu w zróżnicowanym terenie),
  4. Konieczna umiejętność obsługi programów AUTOCAD, KOORDYNATOR,
  5. Znajomość przepisów prawa i wytycznych technicznych z zakresu branży.

Benefity

§ Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym; § Współudział w opracowywaniu ciekawych i ambitnych projektów; § Stałe wynagrodzenie- zależne od dotychczasowego doświadczenia zawodowego (dodatki świąteczne i okolicznościowe).
Wymagane doświadczenie

Chcesz znać szczegóły ofert i mieć bezpośredni kontakt z pracodawcą? Zarejestruj się na stronie zorydopracy.pl i zobacz aktualne oferty pracy w Żorach.

Jesteś pracodawcą? Zarejestruj się na stronie  zorydopracy.pl i w każdej chwili będziesz mógł obejrzeć profile potencjalnych pracowników oraz pozyskać bezpłatną informację dot. dofinansowania dla twojej firmy.

Obraz andreas160578 z Pixabay