OPERATOR SZLIFIERKI CNC Z DOŚWIADCZENIEM

Miejsce pracy: Boczna 8, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
– Przygotowywanie ściernic zgodnie ze specyfikacją techniczną;
– Edycja parametrów oraz wymiarów obróbki w sterowaniu CNC szlifierki 5 osiowej;
– Tworzenie programów szlifowania, prowadzenie symulacji z oprogramowaniem NUMROTO oraz modyfikacja wg potrzeby;
– Kontrola części zgodnie ze specyfikacją wewnętrzną oraz prowadzenie kart pomiarowych;
– Rejestracja i realizacja zamówień klientów;
– Obsługa programu SAP; – Kontakt z Działem Obsługi Klienta oraz z Inżynierami Sprzedaży Kennametal.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 000 – 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn do obróbki skrawaniem
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Źródło: PUP Żory

Chcesz znać szczegóły ofert i mieć bezpośredni kontakt z pracodawcą? Zarejestruj się na stronie zorydopracy.pl i zobacz aktualne oferty pracy w Żorach.

Jesteś pracodawcą? Zarejestruj się na stronie  zorydopracy.pl i w każdej chwili będziesz mógł obejrzeć profile potencjalnych pracowników oraz pozyskać bezpłatną informację dot. dofinansowania dla twojej firmy.