Zakres obowiązków:

  • Napełnianie worków oraz prawidłowa eksploatacja stacji wag;
  • Oznaczanie i ewidencjonowanie gotowego produktu zgodnie z procedurami.
  • Prace związane z kontrolą i prowadzeniem procesu technologicznego aglomeryzatorów (dozór nad poprawnością receptur, zestawienie według receptur)
  • Wszystkie czynności naprawczo – regulacyjne na zespołach mechanicznych aglomeryzatora,
  • Odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń,

Wymagania:

  • Samodzielność, zaangażowanie, dokładność;
  • Odpowiedzialność za wykonywanie zadań;
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (zmiany 12 godzinne)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Atrakcyjne rabaty do sklepu firmowego Mokate
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Chcesz znać szczegóły ofert i mieć bezpośredni kontakt z pracodawcą? Zarejestruj się na stronie zorydopracy.pl i zobacz aktualne oferty pracy w Żorach.

Jesteś pracodawcą? Zarejestruj się na stronie  zorydopracy.pl i w każdej chwili będziesz mógł obejrzeć profile potencjalnych pracowników oraz pozyskać bezpłatną informację dot. dofinansowania dla twojej firmy.