Poszukiwana rejestratorka medyczna! Umowa zlecenie:

  • wynagrodzenie 20zł/h brutto

Zakres obowiązków

  • telefoniczna i osobista rejestracja pacjentów,
  • udzielanie pacjentom zgłaszającym się telefonicznie, osobiście lub mailowo do placówki informacji dotyczących zakresu usług zdrowotnych świadczonych w placówce
  • prowadzenie terminarzy poszczególnych lekarzy pracujących w placówce
  • porządkowanie dokumentacji pacjentów
  • współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym
  • praca w godzinach 14.00-20.00

    Po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowę zlecenie przewidywane jest zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

Wymagane umiejętności

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej w placówkach służby zdrowia lub na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość programu mMedica

Chcesz znać szczegóły ofert i mieć bezpośredni kontakt z pracodawcą? Zarejestruj się na stronie zorydopracy.pl i zobacz aktualne oferty pracy w Żorach.

Jesteś pracodawcą? Zarejestruj się na stronie  zorydopracy.pl i w każdej chwili będziesz mógł obejrzeć profile potencjalnych pracowników oraz pozyskać bezpłatną informację dot. dofinansowania dla twojej firmy.

Obraz z Pixabay