Miejsce pracy: Pszczyńska 54, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowo-socjalnych i magazynowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: nie dotyczy
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80
Data rozpoczęcia: 28.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania: nie dotyczy
Zawód: pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Typ propozycji: Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Chcesz znać szczegóły ofert i mieć bezpośredni kontakt z pracodawcą? Zarejestruj się na stronie zorydopracy.pl i zobacz aktualne oferty pracy w Żorach.

Jesteś pracodawcą? Zarejestruj się na stronie  zorydopracy.pl i w każdej chwili będziesz mógł obejrzeć profile potencjalnych pracowników oraz pozyskać bezpłatną informację dot. dofinansowania dla twojej firmy.