Organizacje

Żorska Strefa Przedsiębiorczości

Żorska Strefa Przedsiębiorczości to miejsce w którym znajdziecie informacje o wszystkich inicjatywach biznesowych na terenie Żor. 

Promujemy szeroko rozumianą przedsiębiorczość – zarówno w sferze biznesowej, społecznej i międzyludzkiej. 

Dołącz do zamkniętej grupy na FB.  Zorska Strefa na FB

Grupa łączy osoby ambitne i przedsiębiorcze, działające na terenie Żor i w okolicy. Grupa jest dla tych, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z biznesem lub mają pomysły na własną działalność, i tych, którzy już mają doświadczenie i mogą się nim podzielić. Grupa służy do networkingu, wzajemnej promocji biznesów/usług, pomocy, inspiracji do działania oraz informowania o ciekawych wydarzeniach.

Lokalni Przedsiębiorcy dla Lokalnych Przedsiębiorców! Bądźmy rekinami biznesu w regionie! Wspierajmy rodzimy rynek! Czas start!

Fanpage

Notka prasowa

Zespół zarządzający:

 
Natalia Figiel – doradca z zakresu przedsiębiorczości, koordynatorka projektów, specjalistaka ds. programów, ekspert oceniający projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, certyfikat Prince 2, członkini porozumienia SPIN – instytucji naukowo-badawczych, organizatorka Festiwalu Nauki i Techniki Żory, współtwórczyni inkubatora przedsiębiorczości on-line, doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, współorganizatorka konferencji BIZNES+SAMORZĄD+NAUKA – Uniwersytet Ekonomiczny, wiceprezes fundacji TEANO
 
Ewa Kubicka – magister rachunkowości, Certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczenie projektów współfinansowanych ze środków unijnych, właścicielka biura rachunkowego, wdrożeniowiec systemów ERP, prezes fundacji TEANO
 
Eksperci:
  • Doradca ds. kredytów
  • Specjalista ds. marketingu, w tym internetowego
  • Prawnik
  • Przedstawiciel Straży Granicznej
  • Przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy
  • Przedstawiciel Urzędu Skarbowego
  • Przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

 Umów się na konsultacje:
 tel. 791771225
 tel. 795934389

Pełna lista organizacji dostępnych w naszym systemie.

Jak zgłosić swoją organizację i dodać ją do naszego portalu.

zorydopracy.pl

Platforma Przedsiębiorczości, Informacji i Pośrednictwa Pracy w Żorach